Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ner3afmtr/public_html/sistem/ayar.php on line 12
Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti - Parça Taşıma Magazinleri, Taşıma arabaları, Tel Sepetler, Yalın üretim, paslanmaz fikstür, yıkama sepetleri, Taşıma fikstürleri, Werkstückträger, Edelstahl Waschkörbe,Warenkorb, Trägermagazine, Workpiece carrier, wire baskets, drahtkorb
Şirket profili

Neri Hakkinda

 

Parça tasima magazinlerinin tasarimi ve üretimi ile calismalarina başlayan Neri kisa sürede küresel anlayışı, yenilikçi ürünleri, yaratıcı fikirleri, önce insan felsefesi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla sektörün önde gelen şirketlerinden biri haline gelmistir. Türkiye’de yürüttüğü projelerin yanı sıra global arenada da vizyoner hizmet anlayışı ile fark yaratan bir kurulustur.

 

Kurulustaki temel hedef müşterilere seçkinliği ve saygınlığıyla ayrıcalık taşıyan, güçlü, çok yönlü ve performans odaklı bir is ortagi yaratmakti. „Neri kalitesi” şirketin ilk yıllarında bile bu strateji kapsamında müsterilere verilen bir taahhüttü.

 

Otomotiv, metal, lojistik, medikal, otel ve parakende, sektörlerinde sayisiz proje uygulamalari , 20 yili askin uluslararasi tecrübe ve en üst düzey kalite anlayisi ile müsterilerimize gururla en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Kalite, güvenirlik ve yüksek teknoloji genis ürün yelpazesinde ve serviste öne cikan üc önemli unsurdur.

 

Faaliyetler

Şirketin uzmanlık alani profesyonel parça ve malzeme taşıma sistemlerinin geliştirilmesi ve üretimidir. Ayrica özellikle otomotiv sanayii icin montaj, test ve proses istasyonlarinin tasarim ve imalatinda da başarısını kanıtlamıştır.

Üretim verimlestirmesi için malzeme akisinin, etkin kaynak kullanımı ve yalınlığı işleyişin bir parçası haline getirmek gerektigini herkesin bildigi bir dönemde uygulamada bir cok şirket zorluklarla karsilasmaktadir. Firmalar ürünlerini uzun ugraslar ve maliyetler sonucunda üretmekteler. Üretilen ürün müsteriye ulastigi zaman is tamamlanmistir demektir. Parcalarin imalat, yikama ve montaj asamalarinda hasar görmeden tasinmasi ilk bakista cok kolay gözükse bile aslinda en zor proseslerden biridir. Neri “Yalin üretim araçlari” malzeme akisini mükemmel hale getirmek icin tasarlanmistir.

 

Planlama, tasarım, uygulama, insan ve teknolojinin eşsiz kombinasyonu ve denenmis ve basarisi kanitlanmis yöntem ve metodlar sayesinde üretim ve prosesleri optimize edilmektedir. Çalışmalarımızın odak noktası müşteri memnuniyetini en üst seviye de tutarak ihtiyaçlari icin yüksek standartlarda çözümler üretmektir. Yurtiçinde ve yurt dışında önemli kuruluşlara verdiğimiz hizmet firmamıza zengin bir bilgi birikimi sağlamıştır. Uzun yılların verdigi bilgi ve deneyim, teknolojik know-how ve uluslararası faaliyetler inovatif ve ekonomik ürünler segmentindeki ürünlerimizin başarısı için gerekli temeli olusturmaktadir.

Global Marka   

Üretim yapan firmalar için güçlü bir marka sürdürülebilir başarı için temeli oluşturur.

NERI gelişmiş teknolojisi, bilgi birikimleri, sektörel tecrübeleri ile farklı endüstrilerde süreçlere verimlilik kazandırmaktadir. Ürünlerini uluslararasi faaliyet gösteren, Avrupa ve Asya kitalarinin önde gelen endüstri ülkelerine ihrac eden ve tercih edilen bir iş ortağı olmayi basarmistir.

 

Inovasyon

İnovasyon, şirketin daha kurulduğu zamanlarda bile kilit faktördü. Gelecegin sorulari üzerinde calismak ve cevaplari bugünden aramak sirketin inovasyon anlayisidir. Uzun yillara dayanan tecrübe deneyim ve kendi araştırma ve gelistirme calismalari ile sürekli yenilikci ve üstün çözümler geliştirilmektedir. Neri açısından faydalı olabilecek trendler, örnek olarak tüketicilerin istekleri ve geleceğin teknolojileri hedef alınmakta ve uzun vadede gözlenmektedir. Neri tüm faaliyet alanlarında uygun süreçler uygulamakta ve bunları sürekli genişletmektedir. Bu sekilde sürekli değişen global dünyada sürdürülebilir bir avantaj oluşturularak marka değerini yurt içinde ve dışında güçlendirmeye devam etmektedir.

 

   

Gelecek                                        

 Gelecekte de sürdürülebilirlik prensibine bağlı kalarak uzun vadeli stratejisini sürdürecektir. Gelecekte de büyümemizdeki en büyük pay  kendi inovasyonlarimiz olacaktir. Geçtiğimiz yıllarda üretimini ve ihracatını sürekli artırmayı başaran Neri de yapacağı yeni yatırımlarla kapasitesini artırmaya devam edecek. Müşterilerine daha geniş bir hizmet ağı sunmak icin planlı büyüme kapsaminda uluslararası dağıtım agi genisletilecek

 

 

 

> Neri –Yüksek Kalite i..
> Sürdürülebilirlik  ..
> Neri sürdürülebilirliğin te..
Ürün Arama

Ürün gruplarina göre arama

Ürün koduna göre arama

Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti

+90 224 441 19 17

info@neri.com.tr