Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ner3afmtr/public_html/sistem/ayar.php on line 12
Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti - Parça Taşıma Magazinleri, Taşıma arabaları, Tel Sepetler, Yalın üretim, paslanmaz fikstür, yıkama sepetleri, Taşıma fikstürleri, Werkstückträger, Edelstahl Waschkörbe,Warenkorb, Trägermagazine, Workpiece carrier, wire baskets, drahtkorb
Şirket Felsefesi

Neri –Yüksek Kalite ile bagdaşlaşan Marka

Kurulduğumuz günden beri karlılıgın yanında çevre ve topluma karsi sorumluluklarimizi yerine getirmeyi ve bu stratejinin şirketi geleceğe taşıyacak en önemli unsur olduguna inanmaktayiz. Şirketin sürdürülebilir başarısı icin arastirma, inovasyon, üretim alanlarindaki yetkinliklerimizi birlestirerek yenilikci ve kreatif ürün cözümlerini müşteri odakli hizmetle ve en yüksek kaliteyle sunmaktan gurur duyuyoruz.

Inovasyon

Arastirma ve inovasyon şirketin karliligini artirmasi, sürekliligini saglamasi ve gelecegi yönlendirmesi icin vazgecilmez iki temel unsurdur. Tasarlanam ve üretilen yenilikci ürünlerin yani sira iyilestirilmis prosesler ve teknolojik üstünlük Neri nin ve müsterilerinin basarisinda büyük katki sahibir.

 

Müsteri memnuniyeti

Hizmette fark yaratmak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini gerçek anlamda algılayıp karsilayabilmek ve müsteriyi heyecanlandiran çözümleri bulmak ve uygulamak şirketimizin en temel yapi taslarindan biridir.

 

Sirket kültürü

Vizyoner düşünce yapısı ve sürdürülebilir rekabet anlayışı ile yeni kilometre taşlarına ulaşmaya ve değer yaratmaya devam etmekteyiz. Calisanlarimizin kreatif ve yenilikci fikirleri ile müsterilerimize teknolojiyi yönlendiren yaratıcı çözümler sunmaya ve marka değerini yurt içinde ve dışında güçlendirmeye devam etmekteyiz.

 

Kalite

Kalite, güvenilirlik başarımizin anahtarıdir ve tüm faaliyetlerimizde bize rehberlik etmektedir.

> Neri Hakkinda  ..
> Sürdürülebilirlik  ..
> Neri sürdürülebilirliğin te..
Ürün Arama

Ürün gruplarina göre arama

Ürün koduna göre arama

Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti

+90 224 441 19 17

info@neri.com.tr