Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ner3afmtr/public_html/sistem/ayar.php on line 12
Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti - Parça Taşıma Magazinleri, Taşıma arabaları, Tel Sepetler, Yalın üretim, paslanmaz fikstür, yıkama sepetleri, Taşıma fikstürleri, Werkstückträger, Edelstahl Waschkörbe,Warenkorb, Trägermagazine, Workpiece carrier, wire baskets, drahtkorb
Inovasyon

 

 

Arastirma ve inovasyon şirketin karliligini artirmasi, sürekliligini saglamasi ve gelecegi yönlendirmesi icin vazgecilmez iki temel unsurdur. Tasarlanam ve üretilen yenilikci ürünlerin yani sira iyilestirilmis prosesler ve teknolojik üstünlük Neri nin ve müsterilerinin basarisinda büyük katki sahibir.

Metal isleme teknolojilerinin küresel ekonomideki önemi ve agirligi tartisilmayacak boyutlara ulastigi günümüzde medikal, otomotiv, endüstriyel, üretim ve diger bir cok sektörlerdeki gelismelerde büyük pay sahibidir ve gelecekte olmaya devam edecek. Neri mühendisleri sahip olduklari engin tecrübe ve şirket bünyesindeki ARGE faaliyetleri ile müsterilerine teknolojiyi yönlendiren yaratıcı çözümler sunmaya ve marka değerini yurt içinde ve dışında güçlendirmeye devam etmektedir.

İnovasyon, şirketin kurulduğu zamandan beri kilit faktörü olmustur. Basari icin tüm faaliyet alanlarını ve tüm bölümleri kapsayan geniş bir yenilikci anlayışı benimsenmistir. Inovasyon bizim icin yeni ve daha iyi hatta müsteriyi heyecanlandiran çözümleri bulmak ve uygulamaktır.

 

> Neri Hakkinda  ..
> Neri –Yüksek Kalite i..
> Sürdürülebilirlik  ..
> Neri sürdürülebilirliğin te..
Ürün Arama

Ürün gruplarina göre arama

Ürün koduna göre arama

Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti

+90 224 441 19 17

info@neri.com.tr