Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ner3afmtr/public_html/sistem/ayar.php on line 12
Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti - Parça Taşıma Magazinleri, Taşıma arabaları, Tel Sepetler, Yalın üretim, paslanmaz fikstür, yıkama sepetleri, Taşıma fikstürleri, Werkstückträger, Edelstahl Waschkörbe,Warenkorb, Trägermagazine, Workpiece carrier, wire baskets, drahtkorb
Konstruksiyon

 

Hizla ilerleyen teknolojiye bagli günümüzde standard makina ve komponentler cogu zaman müsteri beklentilerini karsilayamamaktadir. Son kullanici hakli olarak kendi prosesine uygun kişiselleştirilmiş ve akilci cözümler beklemekte.

Müsterilere en uygun ve ekonomik cözümü sunmak icin konstrüksiyon ve tasarim ekibi standard makinalarin disinda özel imalatlarda da kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmaya odaklanmıştır.

Yalin ürün gelistirme prensipleri ile gelistirme süreclerinin verimliligi sürekli iyilestirilmektedir.

Ürün geliştirme sürecinde standart olarak uyguladığımiz araç ve yöntemler sayesinde gereksiz tüm islem adilari ve israflar belirlenip elenmektedir. Yalin konstrüksiyon sadece estetik dis görünüm ile degil, ürünlerin fonksiyonal, ergonomik, mukavemet , dayaniklilik özelliklerinde de ön plana cikmaktadir.

> profesyonel parça ve malzeme taşıma sist..
> En önemli birlestirme teknolojisi
> İleri Malzeme Teknolojisi
> Yüzey islem prosesleri ürün gelistirmesi..
Ürün Arama

Ürün gruplarina göre arama

Ürün koduna göre arama

Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti

+90 224 441 19 17

info@neri.com.tr