Otomasyon

Kaliteli, verimli ve ekonomik seri imalat için insansız çalışan üretim hatlarının önemi gittikçe daha da artmaktadır.  Hızlı, sıfır hata odaklı, yüksek performanslı, sürekli kullanılabilir ve giderek ucuzlayan sistemler seri üretim yapan firmalar için büyük avantajlar sağlamaktadır. Otomotiv sanayiinde faaliyet gösteren firmalar başta olmak üzere günümüzde bir çok üretici imalatlarındaki otomasyon derecesini giderek yükseltmektedir.

 

Müşterilerimizin Makine ve Otomasyonla ilgili sorunlarına tek elden  çözüm sunmak amacıyla kurulan Neri otomasyon sistemleri giderek büyüyerek günümüzde ekonomik ve yüksek performanslı geniş seçenekleriyle hizmet vermektedir. Esnek üretim ilkeleri çerçevesinde, biribirinlerine mükemmel entegre edilmiş, harmoni içinde çalışan üretim istasyonları ve sorunsuz dakik malzeme akışını sağlayan sistemlerimiz ile yurt içinde ve yurt dışında hizmet vermekteyiz.

Otomotiv ana sanayi tarafından talep edilen makinelerin karışık sistemlerden kurulu oluşu ve beraberinde birçok teknik ve ticari yükümlülük getirmesi hassas planlama ve tasarım süreci gerektirmektedir. NERI gelişmiş teknolojisi, bilgi birikimleri, sektörel tecrübeleri ile farklı endüstrilerde süreçlere verimlilik kazandırmaktadir.

Ihtiyaca yönelik kullanıcı dostu programlar bünyemizde bulunan deneyimli Metu Otomasyon ekibimiz tarafından yazılır. Tüm sistem parametreleri operatör panelinden görüntülenebilir ve PLC ile ihtiyaca göre programlanabilir. Tüm otomasyon sisteminin projelendirilmesi, kurulumu, montajı, programının yazılması her biri kendi dalında uzman personellerimiz ile sağlanmaktadır.

 

> profesyonel parça ve malzeme taşıma sist..
> En önemli birlestirme teknolojisi
> İleri Malzeme Teknolojisi
> Yüzey islem prosesleri ürün gelistirmesi..
Ürün Arama

Ürün gruplarina göre arama

Ürün koduna göre arama

Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti

+90 224 441 19 17

info@neri.com.tr