Sanayi ve Endüstri / Sanayi ve Endüstri / Yıkama Sepetleri

Yikama, Tasima, Depolama

                         Paslanmaz Sepetler


Değer akişi zinciri içinde parcalarin güvenli taşınmasini ve  hatasiz malzeme akişini garanti ederler.

Paslanmaz yıkama sepetleri  standart ebatlarin yani sira  uygulamaya bağlı olarak, farklı ihtiyaçlar icin özel ebatlar ve parca boyutlarına uyarlanmış delik araliklari sunulmaktadir.

paslanmaz yıkama sepeti, paslanmaz tel sepet

Tüm yikama sepetleri parcaya özel kaliplarla üretilmektedir ve otomatik üretim hatlari için sart olan yüksek konumlandırma doğruluğu garanti edilir.

 

Degisken montaj ve yikama proseslerini optimize etmek ve müşteri için en ideal malzeme akışını sağlamak amaciyla modular yikama ve tasima magazinleri icin farkli aksesuarlar kullanilmaktadir.

 

Parçalarin sepet icinde hareket etmesini engelleyen geometrik özelliklerine göre tasarlanmis adaptörler, yayli kapaklar, sepeti farkli bölümlere ayirabilen yayli ayiricilar, ergonomik tasima saplari,  metal etiketler, elektronik parca takibi icin okunur yazilir çip ve daha bir cok faydali opsiyonla üretimdeki malzeme akisi en verimli hale getirilir.

 

 

 

 

 

Maksimum Esneklik

Minimum yer isgal eden modular tasima magazinleri sayesinde ayni şarjda degisik ürün gruplari yikanabilir. Ana fikstür icine ihtiyaca göre degisik ebatlarda yikama sepetleri, magazinler, ayirici ve adaptörler yerlestirilebilir. Hassas parcalari korumak icin yüksek isilara ve agresif kimyasallara dayanikli teflon klipler kullanilabilr.

 

 

Yüksek kalite

Tüm fikstür ve magazinler sertifikali paslanmaz celikten üretilmektedir. Yüksek Krom alasimli celigin mükemmel korozyon koruyucu özelligi yanında, yıllar boyunca çeşitli ortamlara dayanabilmeleri ayni zamanda parlak ve isildayan bir görünüm icin elektropolisaj isleminden gecmektedir.

 

 

 • Tüm köse ve kenarlar imalat esnasinda yuvarlatilmis olup tasima ve malzeme akisi esnasinda her hangi bir hasar veya incinme riski yoktur.
 • Üretilen Yikama Magazinleri ve parca tasiyicilari tüm yikama medyumlarina dayanikli olup, parcalarin tasiyicilardan kaynakli kirlenmelerini önler.
 • yüksek korozyon dayanımlari sayesinde  yikama ve proses banyolarinin tasiyicidan kaynakli pas ve cinko tanecikleri ile kirlenme tehlikesi yoktur.  

 

 

Özellikler ve avantajlar:

 • Degisken üretim ve lojistik sartlarina hizli ve ekomonik cözüm saglanmasi.
 • Cok hassas parca pozisyonlama kabiliyeti, otomatik yükleme sistemleri icin uygun
 • Celik çubuktan üretilen sepetlerin su gecirgenligi saça göre çok yüksektir.  Ayrica genis delik araliklari sayesinde parcalarin verimli sekilde yikanabilmelerini garantiler.
 • Celik çubuktan üretilen sepetlerin diger büyük avantjajlari yüksek mukavemet ve dayaniklilik,  ayni zamanda hafifligi sayesinde ergonomik kullanim
 • Yüksek krom alasimli sertifikali paslanmaz celik ile mükemmel korozyon koruma
 • Uzun yıllar boyu çeşitli ortamlara dayanabilmeleri ayni zamanda parlak ve isildayan bir görünüm icin elektropolisaj kaplama
 • solvent ve su bazli yikama makinalari ile uyumlu
 • Ic ice gecen tasima magazinleri sayesinde minimum yer ihtiyaci
 • Yüksek tasima kapasitesi
 • Parca geometrisindeki degisikliklere hizli uyum saglanmasi
 • Kullanima özel cok cesitli opsiyonlar

 

 

 

Neri yikama sepetleri yillarin verdigi tecrübeyle dizayn edilir,  itina ile üretilirler

 

 

 

 

 

 

Delikli sac ve cubuktan üretilen yikama sepetleri arasindaki fark

Paslanmaz cubuktan üretilen yikama magazinlerinin gecirgenligi, delikli sactan üretilen modellere göre cok daha yüksektir.  Cubuk araliklari yikama prosesinde parcalarin yikama sivisi ile maksimum temasini saglar. Sprey yikama prosesinde nozullardan püskürtülen sivinin %90 parcalara isabet eder. Ultrasonik yikama makinalarinda ise kavitasyon baloncuklarinin neredeyse tamami parcalara ulasir. Böylece parcalarin cok daha hizli temizlenmeleri saglanir. Yikama prosesi icin gerekl zaman önemli ölcüde azalirken, yikama makinalarindaki kapasite artar. 

Yuvarlak cubugun karakteristik özelliklerinden biri olan üstün süzülme yetenegi sayesinde yikama ve kaplama proseslerinde farkli banyolarda kullanilan kimyasallarin birbirlerine karismalari minimuma indirgenir. Böylece su degistirme intervali uzarken, makinanin teknik verimliligi artar. Mükemmel süzülme yetenegi ayrica magazin icindeki parcalarin cok daha hizli kurumalarina imkan verir. Bu da daha az enerji tüketimi demektir.

Magazin ve parca arasindaki kontak yüzeyi yuvarlak cubuk malzeme ile önemli olcude azaltilir. Böylece parca ve magazin arasinda pislik, talas ve diger kontaminasyonun sikisma riski minimuma indirgenirken, kontak yüzeylerinde leke ve iz olusmasi engellenir. Bu durum ek is veya iskarta oranlarini önemli ölcüde azaltir.

 

Yıkama sepetleri, Parça yıkama sepetleri, Parça taşıma sepetleri, Taşıma sepetleri,Paslanmaz yıkama sepetleri, Sterilizaszon sepetleri, Tel sepetler, Paslanmaz tel sepetler, Taşıma ve yikama sepetleri, yikama ve tasima sepetleri, yıkama ve taşıma sepetleri, Tel sepet, Paslanmaz tel sepet, Yıkama sepeti, Yikama sepeti, Tasima sepeti, Yikama sepeleri, Örgü tel sepetler, İnce örgülü tel sepetler, Hasır tel sepetler, Delikli saç sepetler, İnce kafesli tepsiler ve sepetler, Perfore sepetler, Dökme parçalar icin yıkama sepetleri, Paslanmaz Yikama Sepetleri Saç çerçeveli, Paslanmaz yıkama sepetleri örgü tel, Sepet kapakları, Paslanmaz sepet kapakları, Taşima kasasi, Yıkama ve Taşıma Kasaları, Paslanmaz Taşıma Kasaları, İnce kafesli sepetler, Perfore sterilizasyon sepetleri, Modular yıkama sepetleri

 

Bu kategorideki diger ürünler
Ürün Arama

Ürün gruplarina göre arama

Ürün koduna göre arama

Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti

+90 224 441 19 17

info@neri.com.tr

İlgi Çekici