Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ner3afmtr/public_html/sistem/ayar.php on line 12
Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti - Parça Taşıma Magazinleri, Taşıma arabaları, Tel Sepetler, Yalın üretim, paslanmaz fikstür, yıkama sepetleri, Taşıma fikstürleri, Werkstückträger, Edelstahl Waschkörbe,Warenkorb, Trägermagazine, Workpiece carrier, wire baskets, drahtkorb
Sanayi ve Endüstri / Taşıma arabaları

Neri Taşıma Arabaları  

 

                         Estetik fonksiyonlarla buluşuyor

 

Neri marka profosyonel “Taşıma arabaları” farklı model seçenekleriyle,  yüksek taşıma kapasiteleri ve estetik dış görünümleri ile işletmelerdeki malzeme iletimi için en uygun seçimdir.

 

Tekerler taşıma arabasının kalitesini belirleyici olarak etkileyen çok önemli bir rol üstlenmektedir. Beklentiler sadece ağır yükleri taşımaları ile bitmemekte aynı zamanda uzun ömürlü ve farklı zeminlerde rahatlıkla  kullanılıyor olmalılar.  Çalışması sessiz, zemine zarar vermeyen, yüksek kaliteli tekerler ve uygun yataklama seçimi kolay manevra kabiliyetinin yanı sıra nakliye esnasında minimum efor sarfedilmesini sağlar.

 

 

Taşıma arabalarının sağlam çelik konstruksiyonu kullanıma göre kaynak veya civata-somun bağlantılıdır. Çelik gövde elektrostatik toz boya veya elektrogalvaniz çinko kaplama proseslerinden geçirilirek dış etkenlere ve darbelere karşı dayanıklı hale getirilir,  isteğe bağli paslanmaz çelikten de imal edilebilir. Kullanım alanına göre kaymaz yüzeyli platform malzemesi geniş bir yelpaze içinden seçilebilir. Taşıma arabasının etrafı farklı panel malzemeleriyle veya çelik tel kafesle kapatılabilir.

Neri’nin farklı kategorilerde tasarlayıp, ürettiği ergonomik taşıma arabaları ile yatırımınız yıllar boyu korunur.

Çeşitli opsiyonlarla donatılarak kullanımı kolaylaştıran, optik, şık ve zarif tasarıma sahip uzun ömürlü taşıma arabaları işletmelere ihtiyaçlari doğrultusunda farklı kapasitelerle sunulmaktadır.

 

Ürün Arama

Ürün gruplarina göre arama

Ürün koduna göre arama

Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti

+90 224 441 19 17

info@neri.com.tr

İlgi Çekici