Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ner3afmtr/public_html/sistem/ayar.php on line 12
Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti - Parça Taşıma Magazinleri, Taşıma arabaları, Tel Sepetler, Yalın üretim, paslanmaz fikstür, yıkama sepetleri, Taşıma fikstürleri, Werkstückträger, Edelstahl Waschkörbe,Warenkorb, Trägermagazine, Workpiece carrier, wire baskets, drahtkorb
Sanayi ve Endüstri / Parça Yikama Magazinleri

Parca Yikama Magazinleri, Fikstürleri

       Parca Yikama Magazinleri Magazinleri

 

Firmalar ürünlerini uzun ugraslar ve maliyetler sonucunda üretmekteler. Üretilen ürün müsteriye ulastigi zaman is tamamlanmistir demektir. Cogu zaman vuruk, cizik, pasli parcalar iskarta oranlarinda en büyük paya sahiptirler. Parcalarin imalat, yikama ve montaj asamalarinda hasar görmeden tasinmasi ilk bakista cok kolay gözükse bile aslinda en zor proseslerden biridir. Buna paralel parca yikama magazinlerinden beklenenen kriterler giderek  artmaktadir. En önemli faktör otomasyona uyumlu olmalari yani yüksek pozisyonlama kabiliyetleridir. Ikincil olarak, yikama ve yüzey kaplama proseslerine elverisli, parcalari dis etkenlerden koruyacak, ekonomik ve uzun ömürlü olmalaridir.

Ayrica yikama prosesinde parcalarin yikama sivisi ile maksimum temasini saglanmasi cok önemlidir. Sprey yikama prosesinde nozullardan püskürtülen sivinin %90 parcalara isabet etmesi veya ultrasonik yikama makinalarinda kavitasyon baloncuklarinin neredeyse tamaminin parcalara ulasmasi parcalarin cok daha hizli temizlenmelerini saglar. Yikama prosesi icin gerekl zaman önemli ölcüde azalirken, yikama makinalarindaki kapasite artar. 

Kullanilan yuvarlak cubugun karakteristik özelliklerinden biri olan üstün süzülme yetenegi sayesinde yikama ve kaplama proseslerinde farkli banyolarda kullanilan kimyasallarin birbirlerine karismalari minimuma indirgenir. Böylece su degistirme intervali uzarken, makinanin teknik verimliligi artar. Mükemmel süzülme yetenegi ayrica magazin icindeki parcalarin cok daha hizli kurumalarina imkan verir. Bu da daha az enerji tüketimi demektir.

Magazin ve parca arasindaki kontak yüzeyi yuvarlak cubuk malzeme ile önemli olcude azaltilir. Böylece parca ve magazin arasinda pislik, talas ve diger kontaminasyonun sikisma riski minimuma indirgenirken, kontak yüzeylerinde leke ve iz olusmasi engellenir. Bu durum ek is veya iskarta oranlarini önemli ölcüde azaltir.

 

 

Ürün yaşam döngüsünün  kisalmasi, üretilen parça toleranslarınin giderek daralmasi, yüzey kalitesindeki önemin ve temizlik standartlarının yükselmesi gibi zorluklar nedeniyle malzeme akisinin önemi giderek artmaktadir. Neri Tasima magazinleri, fikstürleri, yüksek kalite standartlariyla proseslerini maksimum güveni ve verimliligi saglar.

 

 

Genel Özellikler

  • Tüm fikstür ve magazinler sertifikali paslanmaz celikten üretilmektedir. Yüksek Krom alasimli celigin mükemmel korozyon koruyucu özelligi yanında, yıllar boyunca çeşitli ortamlara dayanabilmeleri ayni zamanda parlak ve isildayan bir görünüm icin elektropolisaj isleminden gecmektedir.
  • Tüm köse ve kenarlar imalat esnasinda yuvarlatilmis olup tasima ve malzeme akisi esnasinda her hangi bir hasar veya incinme riski yoktur.
  • Üretilen Yikama Magazinleri ve parca tasiyicilari tüm yikama medyumlarina dayanikli olup, parcalarin tasiyicilardan kaynakli kirlenmelerini önler.
  • yüksek korozyon dayanımlari sayesinde  yikama ve proses banyolarinin tasiyicidan kaynakli pas ve cinko tanecikleri ile kirlenme tehlikesi yoktur.  
  • Degisken üretim ve lojistik sartlarina hizli ve ekomonik cözüm saglanir
  • Cok hassas parca pozisyonlama kabiliyeti.
  • Ic ice gecen tasima magazinleri sayesinde minimum yer ihtiyaci
  • Parca geometrisindeki degisikliklere hizli uyum saglanmasi
  • Kullanima özel cok cesitli opsiyonlar
  • Yillarin verdigi tecrübeyle dizayn edilir ve itina ile üretilir.

 

 

 

Son derece hassas ve alcak toleranslarla üretilmis parçalarin  üretim den sevkiyata kadar olan malzeme akis sürecinde korunmasi, taşınmasi ve yikanmasi  proseslerinde uzmanlaşan Neri yillar boyu edinilen tecrübeye dayali müsterilerine genis secenekler sunuyor.

 

 

 

Yıkama sepetleri,

Parça yıkama sepetleri,

Parça taşıma sepetleri,

Taşıma sepetleri,

Paslanmaz yıkama sepetleri,

Sterilizaszon sepetleri,

Tel sepetler,

Paslanmaz tel sepetler,

Taşıma ve yikama sepetleri,

yikama ve tasima sepetleri,

yıkama ve taşıma sepetleri,

Tel sepet,

Paslanmaz tel sepet,

Yıkama sepeti,

Yikama sepeti,

Tasima sepeti,

Yikama sepeleri,

Örgü tel sepetler,

İnce örgülü tel sepetler,

Hasır tel sepetler,

Delikli saç sepetler,

İnce kafesli tepsiler ve sepetler,

Perfore sepetler,

Dökme parçalar icin yıkama sepetleri,

Paslanmaz Yikama Sepetleri Saç çerçeveli,

Paslanmaz yıkama sepetleri örgü tel,

Sepet kapakları,

Paslanmaz sepet kapakları,

Taşima kasasi,

Yıkama ve Taşıma Kasaları,

Paslanmaz Taşıma Kasaları,

İnce kafesli sepetler,

Perfore sterilizasyon sepetleri,

Modular yıkama sepetleri

 

Ürün Arama

Ürün gruplarina göre arama

Ürün koduna göre arama

Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti

+90 224 441 19 17

info@neri.com.tr

İlgi Çekici