Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ner3afmtr/public_html/sistem/ayar.php on line 12
Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti - Parça Taşıma Magazinleri, Taşıma arabaları, Tel Sepetler, Yalın üretim, paslanmaz fikstür, yıkama sepetleri, Taşıma fikstürleri, Werkstückträger, Edelstahl Waschkörbe,Warenkorb, Trägermagazine, Workpiece carrier, wire baskets, drahtkorb
Sanayi ve Endüstri / Parça Yikama Magazinleri / Dizme Parcalar icin Yikama Sepetleri
 
Dizme parcalar icin yikama Sepetleri
 
 
Değer akişi zinciri içinde parcalarin güvenli taşınmasini ve  hatasiz malzeme akişini garanti ederler. 
 
 
 
 
Tüm yikama sepetleri parcaya özel kaliplarla üretilmektedir ve otomatik üretim hatlari için sart olan yüksek konumlandırma doğruluğu garanti edilir.
 
 
 
 
 
Üretilen parça toleranslarınin giderek daralmasi, yüzey kalitesindeki önemin ve temizlik standartlarının yükselmesi gibi zorluklar nedeniyle malzeme akisinin ve parca tasimanin önemi giderek artmaktadir. 
 
 
 
 
Bazi özel durumlarda parcalarin dizilmesi kacinilmazdir. Bunlara örnekler 
Yikama proseslerinde hassas temizlik kriterlerini garantileyebilmek icin ultrasonik kavitasyonun veya püskürtülen suyun parcayi direk   hedefleyebilmesi gerekmektedir. 
 
 
 
 
 
Yumusak malzemeden üretilen veya hassas taslanmis yüzeylerin yikanirken veya tasinirken birbirlerine temas ederek zedelenmesini engellemek icin.
Yikama sonrasi parcalarin robotlu sistemler ile montajinlarinin yapilabilmesi icin hassas geometri ile üretilmis magazinler ile istasyona getirilemeleri gerekmektedir. 
 
 
 
 
Ek islem ve iskarta maliyetlerini düsürmek icin Parça Taşıma Magazinlerinin kalitesi cok önemlidir. Neri tasima magazinleri ve fikstürleri, yüksek kalite standartlariyla proseslerde maksimum güveni ve verimliligi saglar. 
 
 
 
 
Yüksek kalite
 
Tüm fikstür ve magazinler sertifikali paslanmaz celikten üretilmektedir. Yüksek Krom alasimli celigin mükemmel korozyon koruyucu özelligi yanında, yıllar boyunca çeşitli ortamlara dayanabilmeleri ayni zamanda parlak ve isildayan bir görünüm icin elektropolisaj isleminden gecmektedir. 
 
 
 
 
Tüm köse ve kenarlar imalat esnasinda yuvarlatilmis olup tasima ve malzeme akisi esnasinda her hangi bir hasar veya incinme riski yoktur. 
 
 
 
 
 
Üretilen Yikama Magazinleri ve parca tasiyicilari tüm yikama medyumlarina dayanikli olup, parcalarin tasiyicilardan kaynakli kirlenmelerini önler. 
yüksek korozyon dayanımlari sayesinde  yikama ve proses banyolarinin tasiyicidan kaynakli pas ve cinko tanecikleri ile kirlenme tehlikesi yoktur.   
 
 
 
 
 
Özellikler ve avantajlar:
 
Degisken müsteriye özel lojistik ve fonksiyonel ihtiyaclara göre tasarlanmis  
Otomatik yükleme secenegi icin cok hassas parca pozisyonlama
Parcalari sabitleyen tasima yuvalari parcanin geometrisine göre özel imal edilmektedir
 
 
 
 
Üretilen Yikama Magazinleri ve parca tasiyicilari tüm yikama medyumlarina dayanikli olup, parcalarin tasiyicilardan kaynakli kirlenmelerini önler. 
 
Ic ice gecen tasima magazinleri sayesinde minimum yer ihtiyaci
Celik çubuktan üretilen sepetlerin su gecirgenligi saça göre çok yüksektir.  Ayrica genis delik araliklari sayesinde parcalarin verimli sekilde yikanabilmelerini garantiler.
 
 
 
Celik çubuktan üretilen sepetlerin diger büyük avantjajlari yüksek mukavemet ve dayaniklilik,  ayni zamanda hafifligi sayesinde ergonomik kullanim
Yüksek krom alasimli sertifikali paslanmaz celik ile mükemmel korozyon koruma
Uzun yıllar boyu çeşitli ortamlara dayanabilmeleri ayni zamanda parlak ve isildayan bir görünüm icin elektropolisaj kaplama
solvent ve su bazli yikama makinalari ile uyumlu
Yüksek tasima kapasitesi 
Kullanima özel cok cesitli opsiyonlar
 
 
 
Neri yikama sepetleri yillarin verdigi tecrübeyle dizayn edilir,  itina ile üretilirler
 
 
 
Delikli sac ve cubuktan üretilen yikama sepetleri arasindaki fark
Paslanmaz cubuktan üretilen yikama magazinlerinin gecirgenligi, delikli sactan üretilen modellere göre cok daha yüksektir.  Cubuk araliklari yikama prosesinde parcalarin yikama sivisi ile maksimum temasini saglar. Sprey yikama prosesinde nozullardan püskürtülen sivinin %90 parcalara isabet eder. Ultrasonik yikama makinalarinda ise kavitasyon baloncuklarinin neredeyse tamami parcalara ulasir. Böylece parcalarin cok daha hizli temizlenmeleri saglanir. Yikama prosesi icin gerekl zaman önemli ölcüde azalirken, yikama makinalarindaki kapasite artar.  
 
 
 
Yuvarlak cubugun karakteristik özelliklerinden biri olan üstün süzülme yetenegi sayesinde yikama ve kaplama proseslerinde farkli banyolarda kullanilan kimyasallarin birbirlerine karismalari minimuma indirgenir. Böylece su degistirme intervali uzarken, makinanin teknik verimliligi artar.
 
 
 
 
 
Mükemmel süzülme yetenegi ayrica magazin icindeki parcalarin cok daha hizli kurumalarina imkan verir. Bu da daha az enerji tüketimi demektir. 
 
 
 
Taşıma fikstürü, Yıkama fikstürü,
 
 
 
Otomatik yükleme boşaltma fikstürleri,
 
 
 
 
 
 
 
Magazin ve parca arasindaki kontak yüzeyi yuvarlak cubuk malzeme ile önemli olcude azaltilir. Böylece parca ve magazin arasinda pislik, talas ve diger kontaminasyonun sikisma riski minimuma indirgenirken, kontak yüzeylerinde leke ve iz olusmasi engellenir. Bu durum ek is veya iskarta oranlarini önemli ölcüde azaltir. 
 
 
 

Taşıma fikstürü,

Yıkama fikstürü,

Robot fikstürü,

Fikstür imalatı,

Fikstür,

Paslanmaz fikstür,

Aparat ve fikstür imalatı

Isıl işlem fikstürü,

Taşıma fikstürleri,

Yıkama fikstürleri,

Robot fikstürleri,

Aparat ve fikstürler,

Paslanmaz fikstürler,

Isıl işlem fikstürleri,

Montaj fikstürü,

Montaj fikstürleri,

Otomatik yükleme boşaltma fikstürleri,

Otomatik yükleme fikstürleri,

Fikstür ve aparat,

Aparat ve fikstür,

Pozisyonlama fikstürleri,

 
Ürün Arama

Ürün gruplarina göre arama

Ürün koduna göre arama

Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti

+90 224 441 19 17

info@neri.com.tr

İlgi Çekici