Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ner3afmtr/public_html/sistem/ayar.php on line 12
Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti - Parça Taşıma Magazinleri, Taşıma arabaları, Tel Sepetler, Yalın üretim, paslanmaz fikstür, yıkama sepetleri, Taşıma fikstürleri, Werkstückträger, Edelstahl Waschkörbe,Warenkorb, Trägermagazine, Workpiece carrier, wire baskets, drahtkorb
Sanayi ve Endüstri / Parça Yikama Magazinleri / Modular Parça Yikama Magazinleri

Modular Parça Yikama Magazinleri

 

Son yillarda firmalar pazar paylarini korumak veya artirmak icin müşteri taleplerindeki değişim dogrultusunda ürün yelpazelerini  genisleterek daha düsük adetlerde ve daha hizli üretim yapmak zorundalar .

 

Ürün yaşam döngüsünün  kisalmasi, üretilen parça toleranslarınin giderek daralmasi, yüzey kalitesindeki önemin ve temizlik standartlarının yükselmesi gibi zorluklar nedeniyle malzeme akisinin (talasli imalat ve yikama prosesleri arasinda parca tasimanin) önemi giderek artmaktadir.

 

modular sepetler, modular magazinler

Bu zorlukların üstesinden gelebilmek için modular Parça Taşıma Magazinleri gelistirilerek firmalarin degisken üretim ve lojistik sartlarina cabuk ve ekomonik cözümlerle uyum saglamalarini kolaylastirilmistir.

 

 

Maksimum Esneklik

Minimum yer isgal eden modular tasima magazinleri sayesinde ayni şarjda degisik ürün gruplari yikanabilir. Ana fikstür icine ihtiyaca göre degisik ebatlarda yikama sepetleri, magazinler, ayirici ve adaptörler yerlestirilebilir. Hassas parcalari korumak icin yüksek isilara ve agresif kimyasallara dayanikli teflon klipler kullanilabilr.

 

 

Yüksek kalite

Tüm fikstür ve magazinler sertifikali paslanmaz celikten üretilmektedir. Yüksek Krom alasimli celigin mükemmel korozyon koruyucu özelligi yanında, yıllar boyunca çeşitli ortamlara dayanabilmeleri ayni zamanda parlak ve isildayan bir görünüm icin elektropolisaj isleminden gecmektedir.

 

 

 • Tüm köse ve kenarlar imalat esnasinda yuvarlatilmis olup tasima ve malzeme akisi esnasinda her hangi bir hasar veya incinme riski yoktur.
 • Üretilen Yikama Magazinleri ve parca tasiyicilari tüm yikama medyumlarina dayanikli olup, parcalarin tasiyicilardan kaynakli kirlenmelerini önler.
 • yüksek korozyon dayanımlari sayesinde  yikama ve proses banyolarinin tasiyicidan kaynakli pas ve cinko tanecikleri ile kirlenme tehlikesi yoktur.  

 

 

özellikler ve avantajlar:

 • Degisken üretim ve lojistik sartlarina hizli ve ekomonik cözüm saglanmasi.
 • Cok hassas parca pozisyonlama kabiliyeti.
 • Celik çubuktan üretilen sepetlerin su gecirgenligi saça göre çok yüksektir.  Ayrica genis delik araliklari sayesinde parcalarin verimli sekilde yikanabilmelerini garantiler.
 • Yüksek krom alasimli sertifikali paslanmaz celik ile mükemmel korozyon koruma
 • Uzun yıllar boyu çeşitli ortamlara dayanabilmeleri ayni zamanda parlak ve isildayan bir görünüm icin elektropolisaj kaplama
 • Ic ice gecen tasima magazinleri sayesinde minimum yer ihtiyaci
 • Parca geometrisindeki degisikliklere hizli uyum saglanmasi
 • Kullanima özel cok cesitli opsiyonlar
 • Yillarin verdigi tecrübeyle dizayn edilir ve itina ile üretilir

 

Neri cesitli endüstrilerdeki uygulamalar ve özel ihtiyaclar icin yikama magazinleri, parca tasiyicilar ve fikstürlerde kullanilmak üzere müsterilere genis opsiyonel secenekler sunmaktadir.

Ürün Arama

Ürün gruplarina göre arama

Ürün koduna göre arama

Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti

+90 224 441 19 17

info@neri.com.tr

İlgi Çekici