Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ner3afmtr/public_html/sistem/ayar.php on line 12
Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti - Parça Taşıma Magazinleri, Taşıma arabaları, Tel Sepetler, Yalın üretim, paslanmaz fikstür, yıkama sepetleri, Taşıma fikstürleri, Werkstückträger, Edelstahl Waschkörbe,Warenkorb, Trägermagazine, Workpiece carrier, wire baskets, drahtkorb
Sanayi ve Endüstri / Parça Yikama Magazinleri / Paslanmaz Tel sepetler

Tel sepetler

 

Standart ebatlarin yani sira  uygulamaya bağlı olarak, farklı ihtiyaçlar icin özel ebatlar ve parca boyutlarına uyarlanmış delik araliklari sunulmaktadir.

 

 

Yüksek kalite

Tüm fikstür ve magazinler sertifikali paslanmaz celikten üretilmektedir. Yüksek Krom alasimli celigin mükemmel korozyon koruyucu özelligi yanında, yıllar boyunca çeşitli ortamlara dayanabilmeleri ayni zamanda parlak ve isildayan bir görünüm icin elektropolisaj isleminden gecmektedir.

 

 

Tüm taşıma sepetleri parcaya özel kaliplarla üretilmektedir ve otomatik hatlar için sart olan yüksek konumlandırma doğruluğu garanti edilir.

 

 

Paslanmaz Tel Sepetler

Farklı endüstrilerde, hastahane, klinik ve laborotuarlardaki degisken prosesleri optimize etmek ve en ideal malzeme akışını sağlamak amaciyla tel sepetler icin farkli aksesuarlar kullanilmaktadir.  Yayli kapaklar, sepeti farkli bölümlere ayirabilen ayiricilar, ergonomik tasima saplari,  metal etiketler, elektronik parca takibi icin okunur yazilir çip (RFID) ve daha bir cok faydali opsiyonla üretimdeki malzeme akisi en verimli hale getirilir.

 

 

Özellikler ve avantajlar:

 

  • Tüm köse ve kenarlar imalat esnasinda yuvarlatilmis olup tasima ve malzeme akisi esnasinda her hangi bir hasar veya incinme riski yoktur.
  • Yüksek korozyon dayanımlari sayesinde  yikama ve proses banyolarinin taşiyicidan kaynakli pas ve çinko tanecikleri ile kirlenme tehlikesi yoktur.  
  • Tasima sepetleri istenildiginde yikama sepeti olarak kullanilmaktadir. Celik çubuktan üretilen sepetlerin su gecirgenligi perfore saça göre çok yüksektir.  Ayrica genis delik araliklari sayesinde parcalarin verimli sekilde yikanabilmelerini garantiler.
  • Uzun yıllar boyu çeşitli ortamlara dayanabilmeleri ayni zamanda parlak ve isildayan bir görünüm icin elektropolisaj kaplama
  • Üretilen Paslanmaz Tel Sepetler solvent ve su bazli yikama makinalari ile uyumludur
  • Ic ice gecen tasima magazinleri sayesinde minimum yer ihtiyaci
  • Yüksek tasima kapasitesi
  • Kullanima özel cok cesitli opsiyonlar

 

 

Neri yikama sepetleri yillarin verdigi tecrübeyle dizayn edilir,  itina ile üretilirler

 

 

 

Taşıma ve yıkama sepetleri

 

Paslanmaz Yikama Sepetleri Saç çerçeveli,

 

Tel sepetler,

üst üste istiflenebilir

 

 

Tel sepetler

Dekoratif ve şık görünüm

 

yıkama ve taşıma sepetleri,

Celik çubuktan üretilen sepetlerin yüksek mukavemet ve dayanikliliklari ile öne cikarlar,  ayni zamanda hafiflikleri sayesinde ergonomik kullanim saglarlar.

 

 

 

 

 

Yıkama sepetleri,

Parça yıkama sepetleri,

Parça taşıma sepetleri,

Taşıma sepetleri,

Paslanmaz yıkama sepetleri,

Tel sepetler,

Paslanmaz tel sepetler,

Taşıma ve yikama sepetleri,

yikama ve tasima sepetleri,

yıkama ve taşıma sepetleri,

Tel sepet,

Paslanmaz tel sepet,

Yıkama sepeti,

Yikama sepeti,

Tasima sepeti,

Yikama sepetleri,

Dökme parçalar icin yıkama sepetleri,

Sepet kapakları,

Paslanmaz sepet kapakları,

Modular yıkama sepetleri

 

 

Ürün Arama

Ürün gruplarina göre arama

Ürün koduna göre arama

Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti

+90 224 441 19 17

info@neri.com.tr

İlgi Çekici