Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ner3afmtr/public_html/sistem/ayar.php on line 12
Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti - Parça Taşıma Magazinleri, Taşıma arabaları, Tel Sepetler, Yalın üretim, paslanmaz fikstür, yıkama sepetleri, Taşıma fikstürleri, Werkstückträger, Edelstahl Waschkörbe,Warenkorb, Trägermagazine, Workpiece carrier, wire baskets, drahtkorb
Sanayi ve Endüstri / Parça Yikama Magazinleri / Paslanmaz Taşıma Kasaları

Taşıma Kasaları

 

Malzeme iletimi birçok endüstride işçilik ve üretim maliyetinin en büyük ve tek elemanıdır. Neri  “Parça Taşıma Sistemleri” malzeme akışını mükemmel hale getirmek için tasarlanmıştır. Madde girişten itibaren,  üretim, depolama ve sevkiyata kadar tüm proses ve süreçlerde en uygun transport donanımının kullanılması katma değer yaratmayan (israf olarak nitelendirilen) faaliyetleri minimize eder, teçhizat yatırımını azaltır, imalat proseslerini kolaylaştırır, faaliyet alanının ekonomik olarak kullanılmasını sağlar, işgücü etkinliğini arttırır, işçinin huzurlu, güvenli ve konforlu çalışmasını sağlar.

 

 

Paslanmaz Taşıma Kasaları,

 

Maksimum Esneklik

Paslanmaz Taşıma Kasalari icine ihtiyaca göre degisik ebatlarda yikama sepetleri, magazinler, ayirici ve adaptörler yerlestirilebilir. Minimum yer isgal eden modular taşıma magazinleri sayesinde ayni şarjda degisik ürün gruplari yikanabilir.

 

Delikli saç sepetler

Hassas parcalari korumak icin yüksek isilara ve agresif kimyasallara dayanikli teflon klipler kullanilabilr.

 

 

 

Yüksek kalite

Tüm fikstür ve kasalar sertifikali paslanmaz celikten üretilmektedir. Yüksek Krom alasimli celigin mükemmel korozyon koruyucu özelligi yanında, yıllar boyunca çeşitli ortamlara dayanabilmeleri ayni zamanda parlak ve isildayan bir görünüm icin elektropolisaj isleminden gecmektedir.

 

 

 

 • Tüm köse ve kenarlar imalat esnasinda yuvarlatilmis olup tasima ve malzeme akisi esnasinda her hangi bir hasar veya incinme riski yoktur.
 • Üretilen Yikama Magazinleri ve parca tasiyicilari tüm yikama medyumlarina dayanikli olup, parcalarin tasiyicilardan kaynakli kirlenmelerini önler.
 • yüksek korozyon dayanımlari sayesinde  yikama ve proses banyolarinin tasiyicidan kaynakli pas ve cinko tanecikleri ile kirlenme tehlikesi yoktur.  

 

 

Özellikler ve avantajlar:

 • Degisken üretim ve lojistik sartlarina hizli ve ekomonik cözüm saglanmasi.
 • Cok hassas parca pozisyonlama kabiliyeti, otomatik yükleme sistemleri icin uygun
 • Celik çubuktan üretilen sepetlerin su gecirgenligi saça göre çok yüksektir.  Ayrica genis delik araliklari sayesinde parcalarin verimli sekilde yikanabilmelerini garantiler.
 • Celik çubuktan üretilen sepetlerin diger büyük avantjajlari yüksek mukavemet ve dayaniklilik,  ayni zamanda hafifligi sayesinde ergonomik kullanim
 • Yüksek krom alasimli sertifikali paslanmaz celik ile mükemmel korozyon koruma
 • Uzun yıllar boyu çeşitli ortamlara dayanabilmeleri ayni zamanda parlak ve isildayan bir görünüm icin elektropolisaj kaplama
 • solvent ve su bazli yikama makinalari ile uyumlu
 • Ic ice gecen tasima magazinleri sayesinde minimum yer ihtiyaci
 • Yüksek tasima kapasitesi
 • Parca geometrisindeki degisikliklere hizli uyum saglanmasi
 • Kullanima özel cok cesitli opsiyonlar

 

 

Neri yikama sepetleri yillarin verdigi tecrübeyle dizayn edilir,  itina ile üretilirler

 

 

 

 

 

Perfore sepetler,

Dökme parçalar icin yıkama sepetleri,

Paslanmaz Yikama Sepetleri Saç çerçeveli,

Sepet kapakları,

Paslanmaz sepet kapakları,

Taşima kasasi,

Yıkama ve Taşıma Kasaları,

Paslanmaz Taşıma Kasaları,

Perfore sterilizasyon sepetleri,

Modular yıkama sepetleri

 

 

Ürün Arama

Ürün gruplarina göre arama

Ürün koduna göre arama

Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti

+90 224 441 19 17

info@neri.com.tr

İlgi Çekici