Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ner3afmtr/public_html/sistem/ayar.php on line 12
Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti - Parça Taşıma Magazinleri, Taşıma arabaları, Tel Sepetler, Yalın üretim, paslanmaz fikstür, yıkama sepetleri, Taşıma fikstürleri, Werkstückträger, Edelstahl Waschkörbe,Warenkorb, Trägermagazine, Workpiece carrier, wire baskets, drahtkorb
Perakende / Depolama

Mükemmel bir prezentasyon satışta başarıyı getiren en önemli etkenlerden bir tanesidir.

Neri depolama sistemleri müsterilerin maksimum konforu dikkate alinarak ürünlerin şik sunumu icin tasarlanmiştir. Form, renk, malzeme ile ürün grubunu sunumunu tamamlar. 

Teşhir standları kullanım alanlarına, kullanım sürelerine, ürünün paketleme şekline, ürün tipine ve benzeri etkenlere göre değişkenlik göstermektedir. Bu etkenlerden en önemlilerinden birisi de teşhir stantı'nın ilgili satış noktasında nerede konumlandırılacağıdır.
Başlıca teşhir standı çeşitleri;

Ayaklı Stand : Genellikle birden fazla ürünün bir arada sergilenmesi amacıyla tercih edilir. İsteğe göre boyutlandırılabilinir. Bu tarz ürün teşhir standları firmaların ürünlerine özel olarak üretilmektedir.

Tezgah Üstü Stand :  Küçük boyutlu ürünlerin reyonlarda, raflarda ve marketlerde kasa yanlarında sergilenmesi amacıyla tercih edilir. Genellikle karton, metal ve plastikten üretilmesi tercih edilir. Firmalara özel olarak üretilen ürün teşhir standı çeşitlerindendir.

Askı Stand : Asalak ve parazit olmak üzere 2 farklı şekilde de adlandırılmaktadır. Kullanım alanları oldukça geniştir. Genellikle marketlerde ve kırtasiyelerde kullanılmaktadır. Sınırlı sayıda ürün taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Metal, sac, tel ve plastikten üretilir.

Ürün Arama

Ürün gruplarina göre arama

Ürün koduna göre arama

Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti

+90 224 441 19 17

info@neri.com.tr

İlgi Çekici