Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ner3afmtr/public_html/sistem/ayar.php on line 12
Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti - Parça Taşıma Magazinleri, Taşıma arabaları, Tel Sepetler, Yalın üretim, paslanmaz fikstür, yıkama sepetleri, Taşıma fikstürleri, Werkstückträger, Edelstahl Waschkörbe,Warenkorb, Trägermagazine, Workpiece carrier, wire baskets, drahtkorb
Medikal

Medikalbölüm sterilizasyon, depolama, lojistik ürünlerinin tasarim ve imalatini yapmaktadir. Tıbbi araç ve gereçler için gereksinimler ve beklentiler sürekli artmaktadır. Müşteri ve uygulama bilgisi giderek daha da önemli hale gelmiştir.

Neri’nin bu alandaki ürünleri hastane ve laboratuvarlardaki profosyonel kullanim icin tasarlanmaktadir. Aseptik, antiseptik ve temizlik sürecleri icin cok farkli uygulamalar bulunmaktadir. Ortak nokta kullanilan malzemelerin temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri icin uygun olmasidir.   Ürünler fonksiyonelliklerin yani sira ergonomi, kullanım, konfor, çevre koruma ve dayanıklılıklari ile öne cikmaktadir.  Hastanelerdeki konforu öne cikartan faktör olan estetik yön ise ürünlerin vazgecilmez ve tamamlayici bir parcasidir. 

NERI gelişmiş teknolojisi, bilgi birikimleri, sektörel tecrübeleri ile farklı endüstrilerde süreçlere verimlilik kazandırmaktadir.

Ürün Arama

Ürün gruplarina göre arama

Ürün koduna göre arama

Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti

+90 224 441 19 17

info@neri.com.tr

İlgi Çekici