Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ner3afmtr/public_html/sistem/ayar.php on line 12
Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti - Parça Taşıma Magazinleri, Taşıma arabaları, Tel Sepetler, Yalın üretim, paslanmaz fikstür, yıkama sepetleri, Taşıma fikstürleri, Werkstückträger, Edelstahl Waschkörbe,Warenkorb, Trägermagazine, Workpiece carrier, wire baskets, drahtkorb
Medikal / Medikal Sepetler / Taşıma ve yikama sepetleri

Taşıma ve yıkama sepetleri

 

 

Saglik kuruluslarinda, tibbi malzemelerin değer akişi zinciri içinde hijyenik sartlara uygun güvenli  taşınması için kullanılırlar.

Standart ebatlarin yani sira  uygulamaya bağlı olarak, farklı ihtiyaçlar icin özel ebatlar ve parca boyutlarına uyarlanmış delik araliklari sunulmaktadir.

Hastahane, klinik ve laborotuarlardaki degisken prosesleri optimize etmek ve en ideal malzeme akışını sağlamak amaciyla tasima sepetleri icin farkli aksesuarlar kullanilmaktadir.  Yayli kapaklar, sepeti farkli bölümlere ayirabilen ayiricilar, ergonomik tasima saplari,  metal etiketler, elektronik parca takibi icin okunur yazilir çip ve daha bir cok faydali opsiyonla üretimdeki malzeme akisi en verimli hale getirilir.

 

Yüksek kalite

Tüm fikstür ve magazinler sertifikali paslanmaz celikten üretilmektedir. Yüksek Krom alasimli celigin mükemmel korozyon koruyucu özelligi yanında, yıllar boyunca çeşitli ortamlara dayanabilmeleri ayni zamanda parlak ve isildayan bir görünüm icin elektropolisaj isleminden gecmektedir.

 

Özellikler ve avantajlar:

 

  • Tüm köse ve kenarlar imalat esnasinda yuvarlatilmis olup tasima ve malzeme akisi esnasinda her hangi bir hasar veya incinme riski yoktur.
  • Üretilen Yikama Magazinleri ve parca tasiyicilari tüm yikama medyumlarina dayanikli olup, parcalarin tasiyicilardan kaynakli kirlenmelerini önler.
  • Yüksek korozyon dayanımlari sayesinde  yikama ve proses banyolarinin taşiyicidan kaynakli pas ve cinko tanecikleri ile kirlenme tehlikesi yoktur.  
  • Tasima sepetleri istenildiginde yikama sepeti olarak kullanilmaktadir. Celik çubuktan üretilen sepetlerin su gecirgenligi perfore saça göre çok yüksektir.  Ayrica genis delik araliklari sayesinde parcalarin verimli sekilde yikanabilmelerini garantiler.
  • Celik çubuktan üretilen sepetlerin yüksek mukavemet ve dayanikliliklari ile öne cikarlar,  ayni zamanda hafiflikleri sayesinde ergonomik kullanim saglarlar.
  • Uzun yıllar boyu çeşitli ortamlara dayanabilmeleri ayni zamanda parlak ve isildayan bir görünüm icin elektropolisaj kaplama
  • solvent ve su bazli yikama makinalari ile uyumlu
  • Ic ice gecen tasima magazinleri sayesinde minimum yer ihtiyaci
  • Yüksek tasima kapasitesi
  • Kullanima özel cok cesitli opsiyonlar

 

 

Neri yikama sepetleri yillarin verdigi tecrübeyle dizayn edilir,  itina ile üretilirler

Ürün Arama

Ürün gruplarina göre arama

Ürün koduna göre arama

Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti

+90 224 441 19 17

info@neri.com.tr

İlgi Çekici