Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ner3afmtr/public_html/sistem/ayar.php on line 12
Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti - Parça Taşıma Magazinleri, Taşıma arabaları, Tel Sepetler, Yalın üretim, paslanmaz fikstür, yıkama sepetleri, Taşıma fikstürleri, Werkstückträger, Edelstahl Waschkörbe,Warenkorb, Trägermagazine, Workpiece carrier, wire baskets, drahtkorb
Kompetans ve Yetkinlikler

Şirketin uzmanlık alani profesyonel parça ve malzeme taşıma sistemlerinin, montaj ve proses istasyonlarinin geliştirilmesi ve üretimidir.

Müsterilerimizin pazardaki lider konumlarini koruyabilmeleri icin konstrüksiyon, metal işleme, yüzey kaplama, kaynak teknolojilerindeki güçlerimizi ve yetkinliklerimizi birleştirerek benzersiz ve yenilikci çözümler portföyü sunuyoruz.

Müsteri memnuniyetine verdigimiz yüksek önem ve kalite bilinci ile proseslerinize ve süreçlerinize ekonomik ve kalıcı çözümler sunmak için kendimizi yetkin ve güvenilir bir iş ortağı olarak görüyoruz.

> En önemli birlestirme teknolojisi
> İleri Malzeme Teknolojisi
> Yüzey islem prosesleri ürün gelistirmesi..
Ürün Arama

Ürün gruplarina göre arama

Ürün koduna göre arama

Neri Makina Müh. San. Ve Tic. Ltd Sti

+90 224 441 19 17

info@neri.com.tr